Q Coin (Initiative Q) Nedir?

Q coin veya diğer bir adıyla initiative q şu sıralar sosyal medya platformlarında ve ekşisözlük, r10 gibi platformlardada gündeme oturdu. Kimse ne olduğunu bilmemesine rağmen bu davet linklerine tıklayarak hesaplar oluşturmakta. Tek söylenen bu davetiyeler ile sisteme katılanlara Q Coin verileceği ve 1 q coin‘in 1 dolara eşitlenmeyi hedeflediği..

Projenin toplam coin arzı 2 Trilyon olduğu söyleniyor fakat resmi olarak herhangi bir açıklama yapılmış değil. Şuanki kripto para piyasasının tamamı 300 400 milyar dolar civarı olduğunu varsayarsak kat be kat yüksek bir yatırımla birlikte sektörde lider olabileceğini söyleyebiliriz.

Q Coin Nasıl Satın Alınır?

Q Coin henüz faaliyete geçmediği için referans linkleri paylaşılarak kullanıcı toplama aşamasında ve görünen o ki başarılı bir şekilde devam ediyor. Kimsenin bu coin hakkında detaylıca bilgisi olmadan bu denli hücum etmesi neye bağlı bilmiyoruz fakat duyumlara göre PayPal kurucularının bu işte olduğu söyleniyor. Dolayısıyla güven arttırıcı bir unsur olduğunu söyleyebiliriz.

 

Initiative Q Hakkında Yorumlar

Ekşisözlükte geleceğin ödeme sistemi olarak tanımlanmış bile…

initiative-q

 

R10’da popüler konularda birden fazla konu bulunuyor.

q-coin-r10

 

İnstagramda bile şimdiden 125 gönderi oluşturulmuş durumda.

q-coin-initiative-q