Süleyman Soylu Koronavirüs’e Yakalandı

süleyman-soylu-koronavirüse-yakalandi

İzmir depremi sonrasında deprem bölgesine giden bakanlarımız ile birlikte gözler Süleyman Soylu’ya çevrildi. Enkaz bölgesinde görüntülenemeyen Süleyman Soylu, haber sitelerinin paylaşımlarına göre koronavirüse yakalandı denildi. İlk önce konuyla ilgili resmi bir açıklama yapılmamasına karşın birçok kişi haberin doğruluğunun teyit edilmesini istedi ancak Süleyman Soylu resmi herhangi bir açıklamada bulunmamıştı. Süleyman Soylu, twitter üzerinden 31 Ekim 2020 saat 16:28’de yaptığı açıklamaya göre, eşi, kızı ve kendisinde koronavirüs’ün pozitif çıktığını ifade etti.

 

Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “Pazartesi günü kendimizi iyi hissetmeyince tekraren yaptırdığımız test; eşim,kızım ve bende pozitif çıktı. Düne kadar evde sürdürdüğümüz tedavi doktorlarımızın tavsiyesi ile hastane ortamına nakledilmiştir. Şükürler olsun, şimdi biraz daha iyiyiz. Bu vesile ile tüm hastalara ve İzmir depreminde yaralananlara acil şifalar, depremde hayatını kaybeden İzmirli hemşehrilerimize Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum” ifadelerini kullandı.

Süleyman Soylu İzmir Depremi Açıklaması

Süleyman Soylu, twitter üzerinden yaptığı açıklamada İzmirde meyfana gelen deprem nedeniyle hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allahtan rahmet, yaralı durumda olan vatandaşlarımıza acil şifalar dilediğini ifade etti.